Як запобігти похмілля у сезон вечірок?

Якось ми добралися до свят, а це означає, що настав сезон затишних вечорів, святкового декору, печива... і потенційно болючого похмілля.

Згідно з одним із досліджень 2018 року, середній американець вживає вдвічі більше алкогольних напоїв під час свят, ніж у будь-яку іншу пору року.

Якщо ви вважаєте себе схильним до нещасного післясвяткового ранку, продовжуйте читати. Нижче ми поговоримо з експертами про те, що викликає похмілля та як його запобігти.

Що таке похмілля

"Похмілля - це набір симптомів або ознак, які можуть з'явитися у людини після вживання занадто великої кількості алкоголю", - каже доктор Маріам Бехбехані, лікар-остеопат первинної медичної медицини в Ірвіні, Каліфорнія. "Деякі з цих симптомів включають почуття втоми, слабкості та спраги, а також головний біль, дискомфорт у шлунку, запаморочення та підвищення кров'яного тиску".

Чи є похмілля просто зневодненням

Ні. Хоча зневоднення може посилити тяжкість похмілля, причина похмілля криється у дії алкоголю на наш організм.

Коли організм переробляє алкоголь, у ньому утворюється молочна кислота, яка знижує вироблення цукру в крові. Цей стан, також відомий як гіпоглікемія, може викликати такі симптоми, як нерегулярне або прискорене серцебиття, втома, занепокоєння, тремтіння, пітливість та низка інших проблем, пов'язаних з похміллям (не кажучи вже про те, що у тяжких випадках це може призвести до серйозних проблемам, таким як непритомність).

Крім кількості та типу випитого алкоголю, існує ціла низка факторів, пов'язаних із вживанням алкоголю, які можуть сприяти виникненню та тяжкості похмілля, включаючи легке зневоднення, порушення сну, подразнення шлунка і навіть загальне запалення від самого алкоголю, каже доктор Бехбехані.

Не дивно, що зневоднення, гіпоглікемія та інші пов'язані з алкоголем проблеми, які сприяють похміллям, можуть негативно позначитися на вашому сні (що, у свою чергу, може погіршити ваше самопочуття).

Дослідження показали, що погана якість і тривалість сну можуть безперечно вплинути на тяжкість похмілля, а вживання алкоголю може безпосередньо вплинути на обидва ці фактори.

Коли ви п'єте алкоголь, ваш організм спочатку пригнічує, а потім надходить природний стимулятор під назвою глютамін. Коли глютамін відновлюється, він може збільшити неспання та легкий сон у другій половині періоду сну.

Як вилікувати похмілля

На жаль, чарівного засобу від похмілля немає. Однак є кілька речей, які експерти рекомендують робити, якщо ви хочете полегшити найважчі симптоми похмілля - ось список "ліків від похмілля".

Якщо ви хочете краще спати і прокинутися без симптомів похмілля, найкраще слідувати наведеним нижче порадам щодо профілактики похмілля.

Як уникнути похмілля

Хоча не існує надійного способу уникнути негативного впливу алкоголю на сон і похмілля, що викликає головний біль, є способи пом'якшити хворобливі симптоми похмілля і, можливо, навіть запобігти тяжкому ранку після нього. Ось кілька схвалених експертами порад щодо запобігання похмілля, якщо ви вирішили випити цього святкового сезону:

1. Пийте багато води до, під час та після вживання алкоголю
Якщо ви колись прокидалися з ватним ротом після ночі випивки, то на це є вагома причина: Алкоголь – це сечогінний засіб, який може спричинити прискорене сечовипускання. Щоб протистояти цьому ефекту, важливо зробити те, що може здатися нелогічним, оскільки ви ходитимете в туалет: пити багато води.

"Гідрат, гідрат, гідрат", - каже лікар-натуропат, медсестра та тренер зі здорового способу життя з Нью-Йорка Еріка Матлак. "Переконайтеся, що ви випили багато води (і електролітів) перед тяжкою ніччю, і постарайтеся поєднувати кожен алкогольний напій зі склянкою води протягом ночі".

2. Стримайте споживання алкоголю
Найбільший міф про похмілля, яке доктор Бехбехані хотів би розвінчати раз і назавжди? Що порядок вживання певних видів алкоголю визначає тяжкість похмілля - тобто. "Пиво раніше спиртного, ніколи не було гірше".

"Справа в тому, що чим більше алкоголю ви п'єте, тим важчим може бути похмілля", - каже доктор Бехбехані. "Не має значення, який вид алкоголю ви п'єте, насправді саме кількість алкоголю може спричинити погіршення похмілля". Тому, якщо ви дійсно хочете зробити все можливе, щоб уникнути болісного ранку, краще просто обмежити загальне споживання спиртного.

Робіть що хочете з дієтичними рекомендаціями Центрів з контролю та профілактики захворювань, але якщо ви дотримуєтеся рекомендацій для дорослих людей, які досягли повноліття, то ви повинні випивати не більше одного напою на день, якщо ви жінка, і не більше двох напоїв на день, якщо ви чоловік.

Якщо ці правила вам не підходять, то принаймні подумайте про те, щоб випивати лише один стандартний алкогольний напій за годину - це все, що ваш організм здатний ефективно переробити. Чи не зовсім зрозуміло, що це означає? Один стандартний напій визначається як:

350 грамів звичайного пива (зазвичай близько 5% алкоголю)
150 г вина (зазвичай близько 12% алкоголю)
50 г дистильованих спиртних напоїв (зазвичай близько 40% алкоголю)

3. Заспокойте свій шлунок до та після випивки
Ми всі чули про те, що перед вживанням алкоголю необхідно створити захисну базу, щільно поївши. Але чому це допоможе зменшити ймовірність похмілля?

Правильно харчуючись перед випивкою, ви допомагаєте уповільнити швидкість засвоєння алкоголю організмом, а залежно від того, що ви їсте, ви також можете підвищити рівень гідратації, що, як ви знаєте, є відмінним бонусом.

Хоча деякі люди присягаються певними передалкогольними стравами, немає золотого правила, що найкраще підходить для профілактики похмілля. Але заміна інтенсивних смаків на щось менш стимулююче може допомогти звести до мінімуму будь-який дискомфорт у шлунку та зберегти гарне самопочуття.

"Наукових доказів цьому немає, але безсмачні продукти, такі як хліб, тости та крекери, допомагають заспокоїти шлунок", - каже доктор Бехбехані. "Супи також можуть допомогти у поповненні солі та калію".

4. Вибирайте отруту з розумом
Коли мова заходить про кращі напої, щоб уникнути похмілля, дослідження показали, що темні спиртні напої, як правило, викликають тяжкі симптоми наступного ранку через сполуки, які називаються конгенерами, які утворюються в результаті ферментації або дистиляції.

Деякі дослідження показують, що алкогольні напої, що містять більше конгенерів (наприклад, бренді, червоне вино та ром), можуть викликати сильніше похмілля, ніж напої з меншою кількістю конгенерів (наприклад, джин, горілка чи пиво). Звичайно, всі люди різні, тому не варто покладатися на це правило як на жорстке і незмінне, але його варто враховувати, коли ви змішуватимете свій перший коктейль.

Підсумки з профілактики похмілля

Хоча вживання алкоголю завжди пов'язане з неприємною можливістю похмілля, застосування цих порад практично може допомогти вам хоча б зменшити інтенсивність симптомів похмілля і швидше повернутися до життя.

"Найкращий спосіб запобігти і вилікувати похмілля - це випити води перед вживанням алкоголю, стримати його споживання, добре виспатися і почати наступного дня з поживного сніданку", - каже Метлак. А якщо всі ваші зусилля з профілактики не мали успіху, і ви все одно прокинулися з пронизливим головним болем? "Пийте воду, а потім займайтеся спортом!" - каже вона.