Розстрочка

Оплата частинами від Приватбанку

Можлива комісія 0% залежно від кількості платежів та товару. Побачити це можна у калькуляторі кредиту. Максимально до 25 платежів. Сума кредиту залежить від вашого ліміту. Дізнатись ліміт "Оплати частинами"? Надішліть SMS з текстом chast на номер 10060. Після погодження з нашим менеджером, Вам на електронну адресу буде виставлено електронний рахунок, перейшовши яким Ви зможете внести перший платіж. Після оплати повідомте нам і ми надішлемо Вам товар.

Миттєва розстрочка від ПриватБанку

Щомісячна комісія 1,9%. Термін кредитування – до 24 місяців. Сума кредиту залежить від вашого ліміту. Дізнатись ліміт "Оплати частинами"? Надішліть SMS з текстом chast на номер 10060. Після погодження з нашим менеджером, Вам на електронну адресу буде виставлено електронний рахунок, перейшовши яким Ви зможете внести перший платіж. Після оплати повідомте нам і ми надішлемо Вам товар.

Купівля частинами monobank

Можлива комісія від 0% до 3 платежів. Максимально до 25 платежів ви можете оформити у своєму додатку. Потрібна наявність кредитної картки від Монобанку. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами". Перший платіж буде списано у день оформлення.

Сплачуйте частинами ПУМБ

Можлива комісія від 0% до 3 платежів. Максимально до 24 платежів ви можете оформити у своєму додатку. Потрібна наявність кредитної картки від ПУМБ. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Сплачуйте частинами". Перший платіж буде списаний за місяць після оформлення.

Посилка в кредит від Нової Пошти

Дізнайтесь свій кредитний ліміт у мобільному додатку або відділеннях Нової пошти та замовте товар з післяплатою на відділення. При отриманні товару касиру повідомте, що хочете забрати посилку в кредит. Кредитний договір оформляється на відділенні, при собі треба мати паспорт, ІПН та телефон, на який оформлялася доставка. Після підписання договору посилка видається без будь-якої оплати, а погашення кредиту відбувається щомісячними платежами протягом 12 місяців. Вартість доставки та комісії за переказ коштів включається у суму кредиту. Сума кредиту від 1000 до 20000 грн. (в межах Вашого персонального кредитного ліміту Нової пошти). Щомісячна комісія – 2,5% від суми кредиту. Детальніше https://novapay.ua/credit/