• Виберіть з 17 розмірів

Розрахунок нестандартного розміру

Термін дії акції до 31.08.2024 (17: 00)

Варіанти розстрочки оформити →

грн/міс.

грн/міс.

грн/міс.

грн/міс.

Всі товари з колекції: Freedom
Доставка Україна
-
Оплата Україна
+
Гарантія | Повернення+

Офіційна гарантія від виробника. У разі гарантійного ремонту всі витрати на доставку за наш рахунок. Повернення/обмін товару протягом 14 днів (за умови збереження цілісності упаковки)

Характеристики

Висота матраца
Висота наповнення матраца + чохол

Навантаження
Допустиме навантаження на кожне спальне місце

Жорсткість першої сторони
Помірно жорстка

Жорсткість другої сторони
Помірно жорстка

Вид матраца
Матраци діляться на безпружинні та пружинні. Безпружинні не мають пружинного блоку і складаються з монолітних шарів наповнювача (безпружинними також є тонкі матраци топери). Пружинні у свою чергу поділяються за технологією виготовлення пружинного блоку та ефекту, який він надає на сплячого (Bonnel, Pocket Spring, багатозонний, посилений, подвійний)
Матеріали
Матеріали, що використовуються в товарі
Тип матраца
За типом матраци діляться на одно- та двосторонні. Різниця в тому, що в односторонніх матрацах тільки одна сторона може використовуватися для сну (технологічні особливості моделі матраца або необхідність при облаштуванні спального місця), а в двосторонніх - дві (це пов'язано часто з різною жорсткістю сторін, або ефектом Зима-Літо, коли взимку матрац перевертається і використовується більш тепла сторона).
Тканина чохла

Пружин на кв. м.
Кількість пружин у пружинному блоці на один квадратний метр матраца. Чим більше пружин, тим краще ортопедична підтримка матраца, а також збільшує термін служби матраца.
Масажний ефект
Масажний ефект досягається завдяки наявності рельєфного наповнювача у складі матраца. Рельєфний наповнювач має точковий вплив за рахунок своєї структури і при русі людини уві сні масажує тіло. Масажний ефект зменшує болючість запалених або деформованих суглобів, допомагає зняти спазм у м'язах спини, нормалізує струм крові та лімфи у верхніх шарах шкіри та захищає від набряків.
Єврокаркас
Єврокаркас це борт із пінополіуретану по периметру матраца. Необхідний для підтримки форми матраца при тривалому використанні, збільшує жорсткість та зносостійкість країв матраца, які зазвичай виходять з ладу першими, особливо якщо на краях матраца часто сидять. Посилений єврокаркас дозволяє сидіти на краях матраца, якщо в матраці стандартний єврокаркас або він відсутній - це не рекомендується. Також єврокаркас захищає наповнювачі матраца від пилу і вологи і знижує шум пружин при експлуатації.

Гарантія
Термін гарантії від виробника
Виробник
Країна виробник
Україна
Склад

1. Чохол жаккард

Тип тканинного полотна з переплетенням ниток, виробленого промисловим способом. Особливе переплетення ниток, що перекручуються, дає високу щільність полотна, за рахунок чого забезпечується тривалий термін служби матраца.

2. Синтепон у складі чохла

Це нетканий матеріал, який створюється із суміші різноманітних поліефірних волокон, скріплених термічним або голкопробивним способом. Саме завдяки цьому розпушеному силіконізованому волокну матрац виходить м'яким, об'ємним, легким та дуже зручним у використанні, а також покращується циркуляція повітря у чохлі матраца.

3. Спанбонд у складі чохла

Нетканий, екологічно чистий, дуже міцний матеріал, здатний витримувати великі навантаження. Він характеризується високими експлуатаційними характеристиками: стійкістю до зминання, високих і низьких температур, впливу води. У чохлі матраца виконує функцію фіксації внутрішніх наповнювачів при його наскрізному стеганні.

4. Піна з масажним ефектом

Високоеластичний, щільний, нетоксичний та довговічний матеріал спеціально створений для покращення ортопедичної підтримки вашого хребта. Завдяки унікальній формі ортопедична піна має корисні масажні властивості, сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає навантаження з судин, покращує кровообіг та загальне самопочуття під час відпочинку.

5. Термоповсть

Настилковий матеріал, продукт термічного з'єднання волокон та невід'ємний елемент якісного матраца. Призначення – розподіл навантаження та створення стабільного захисту м'яких настилів від металевої структури пружинного блоку. Підбір складу волокон та щільностей матеріалів дозволяє моделювати певні властивості моделей матраців, нівелюючи або посилюючи їх рівень жорсткості та еластичність.

6. Залежний пружинний блок Bonnel

Найжорсткіша, класична пружинна основа із пов'язаних між собою біконусних пружин, з вузькою частиною в середині, що дозволяє пружинам краще працювати в широкому діапазоні навантажень. Кожна пружина в такому блоці з'єднана з сусіднім спеціальним дротом, що не дозволяє їм рухатися самостійно і незалежно один від одного, і, як наслідок, під навантаженням пружини працюють як єдиний механізм. Цей блок пружин досі утримує свою популярність завдяки високій надійності та доступній ціні. Варіації щільності пружин, їх висоти, кількість витків та товщини дроту визначають ступінь пружності блоку. Стабільність структури блоку гарантує оптимальний рівень розподілу ваги, отже, сприяє розслабленню м'язів та спокійному відпочинку.

7. Єврокаркас

Посилення периметра матраца блоком пінополіуретану високої щільності, яке надає рівної форми краям матраца протягом усього терміну його експлуатації. Єврокаркас дозволяє абсолютно комфортно лягати та вставати з матраца, а під час сну усуває ефект "скочування" з краю матраца. Позитивний ефект від використання єврокаркасу можна також відзначити і в санітарно-гігієнічному плані, адже він перешкоджає проникненню значної кількості пилу та вологи у внутрішні шари матраца.

Увага! Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни до конструкції виробів для покращення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від фотографій.

- Нестандартний розмір виготовляється лише за умови внесення передоплати.

- Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менше ніж 600 мм та/або довжиною менше ніж 1200 мм, проводиться за індивідуальною схемою.

- Можливе виготовлення матраца нестандартного розміру довжиною від 60 до 250 см та шириною від 60 до 210 см, з кроком довжини та ширини – 2 см.

Рекомендації

Догляд за матрацом

  • Не використовуйте агресивні хімічні засоби для чищення ортопедичного матраца, вони можуть зіпсувати зовнішній чохол виробу.
  • Перевертайте ортопедичний матрац у всіх напрямках, щоб уникнути виникнення продавленостей у місцях найбільшого навантаження. Раз на 3 місяці змінюйте положення "голова-ноги", а раз на 6 місяців перевертайте матрац на інший бік (крім односторонніх моделей).
  • Слід регулярно провітрювати матрац, щоб уникнути появи неприємних запахів і зменшити кількість вологи, що накопичується.
  • Не перевищуйте рекомендоване навантаження – це може пошкодити структуру матраца та зменшити термін його служби.
  • Використовуйте захисний наматрацник, він може допомогти запобігти забрудненню матраца і захистити його від зносу.
  • Тільки для високих ортопедичних матраців: ніколи не кладіть ортопедичний матрац на м'яку основу. Виріб має лежати на якісних ламелях. З їх допомогою матрац буде в правильному положенні, здійснюватиметься достатня аерація та виведення з нього зайвої вологи. Хорошим варіантом стануть ламелі з бука - гнучкого, міцного та екологічно чистого матеріалу.
Усі розміри

70х190 см

2111 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

80х190 см

2370 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

80х200 см

2406 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

90х190 см

2619 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

90х200 см

2657 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

120х190 см

3431 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

120х200 см

3481 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

140х190 см

3928 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

140х200 см

3982 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

150х190 см

4130 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

150х200 см

4184 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

160х190 см

4322 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

160х200 см

4375 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

180х190 см

4814 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

180х200 см

4974 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

200х200 см

5579 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

Нестандарт за 1 кв.

1586 грн

Наматрацник АКВАСТОП ЛАЙТ

Рекомендуємо товари до матраца
Наматрацник FREEDOM / ФРІДОМ Наматрацник FREEDOM / ФРІДОМ Наматрацник FREEDOM / ФРІДОМ
0 Наматрацник FREEDOM / ФРІДОМ Відгуки: 0
396грн
Наматрацник COVER 1 / КАВЕР 1 Наматрацник COVER 1 / КАВЕР 1
0 Наматрацник COVER 1 / КАВЕР 1 Відгуки: 0
348грн
278грн

Наматрацник COVER 1 / КАВЕР 1

Термін дії акції до 30.06.2024 (23: 59)

0 Наматрацник AQUA PROTECT COMPLETE / АКВА ПРОТЕКТ КОМПЛІД Відгуки: 0
689грн
Наматрацник ПРОТЕКТ+ мультисезонний Наматрацник ПРОТЕКТ+ мультисезонний
0 Наматрацник ПРОТЕКТ+ мультисезонний Відгуки: 0
1 051грн
788грн

Наматрацник ПРОТЕКТ+ мультисезонний

Термін дії акції до 30.06.2024 (23: 59)

Сертифікати
Відгуки Товар (0) Фото (0) Магазин (0)

Завантаження ...

Залишити відгук можна тільки після замовлення

Запитання про товар (0)
x

Заява на кредит про кредити →

Матрац FREEDOM BONNEL / ФРІДОМ БОНЕЛЬ

1234 грн

Оплата частинами від Приватбанку

Оформлення без документів. Може нараховуватись комісія в залежності від кількості платежів

Кількість платежів

До 3 платежів без комісії

грн/міс.

переплата - 0 грн

Оформити

Миттєва розстрочка від ПриватБанку

Оформлення без документів. Комісія – 1,9% від суми кредиту.

Кількість платежів

грн/міс.

переплата - 0 грн

Оформити

Купівля частинами monobank

Можлива комісія 0% до 3 платежів. Максимально до 25 платежів ви можете оформити у своєму додатку.

Кількість платежів

До 3 платежів без комісії

грн/міс.

переплата - 0 грн

Оформити

Плати частинами Абанк

Можлива комісія 0% до 3 платежів. Максимально до 24 платежів ви можете оформити у своєму додатку.

Кількість платежів

До 3 платежів без комісії

грн/міс.

переплата - 0 грн

Оформити

Сплачуйте частинами ПУМБ

Можлива комісія 0% до 3 платежів. Максимально до 24 платежів ви можете оформити у своєму додатку.

Кількість платежів

До 3 платежів без комісії

грн/міс.

переплата - 0 грн

Оформити

Посилка в кредит від Нової Пошти

Оформлення у відділенні. Необхідно дізнатися ліміт у мобільному додатку. Комісія – 2,5% від суми кредиту.

Кількість платежів

грн/міс.

переплата - 0 грн

Оформити
← назад

Кількість платежів:

Оплата на місяць грн/міс.

Розрахунок платежу попередній

Будь ласка, вкажіть свої контактні дані. Наш кредитний менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення. Усі поля обов'язкові для заповнення!

Надсилання SMS клієнту

Ім'я відправника: EXPERT-M

Використовувати номер наприкінці смс:

шаблон:

використовувати порожній шаблон з відповіддю

ВІДПРАВИТИ SMS