Array 1 2

Матраци Матраци 65х190 см

Матрац TOPPER-FUTON 1 / ТОППЕР-ФУТОН 1 Жаккард Матрац TOPPER-FUTON 1 / ТОППЕР-ФУТОН 1 Жаккард
0 Матрац TOPPER-FUTON 1 / ТОППЕР-ФУТОН 1 Жаккард Відгуки: 0
1 109грн
964грн

або замовити нестандартний розмір →

Матрас TOPPER-FUTON 1 / ТОППЕР-ФУТОН 1 жаккард

Висота матраца: 4 см

навантаження: до 100 кг

Жорсткість першої сторони: Помірно м'яка

Жорсткість другої сторони: Помірно м'яка

Вид матраца: Тонкий матрац на диван

Матеріали: Пінополіуретан

Можна згортати: Так

Гарантія: 12 місяців

Виробник: MatroLuxe

Матрац TOPPER-FUTON 1 / ТОППЕР-ФУТОН 1 Жаккард

Термін дії акції до 31.07.2024 (17: 00)

Матрац TOPPER-FUTON 1 / ТОППЕР-ФУТОН 1 КОКОС жаккард Матрац TOPPER-FUTON 1 / ТОППЕР-ФУТОН 1 КОКОС жаккард
0 Матрац TOPPER-FUTON 1 / ТОППЕР-ФУТОН 1 КОКОС жаккард Відгуки: 0
1 465грн
1 273грн

або замовити нестандартний розмір →

Матрас TOPPER-FUTON 1 / ТОППЕР-ФУТОН 1 КОКОС жаккард

Висота матраца: 5 см

Навантаження:до 120 кг

Жорсткість першої сторони: Середня

Жорсткість другої сторони: Помірно жорстка

Вид матраца: Тонкий матрац на диван

Матеріали: Пінополіуретан, Кокосова койра

Знімний чохол: Так

Гарантія: 12 місяців

Виробник: MatroLuxe

Матрац TOPPER-FUTON 1 / ТОППЕР-ФУТОН 1 КОКОС жаккард

Термін дії акції до 31.07.2024 (17: 00)

Наші поради у Instagram →

Дитячі матраци: розмір 65x190 см

Щоб дитина росла здоровою і у неї сформувалася гарна постава, необхідно створити умови для її повноцінного відпочинку та сну. Правильно обране спальне місце є запорукою відсутності проблем з хребтом, безсонням, емоційною напругою та ранковим дискомфортом. Маленька людина, яка добре відпочила, сповнена сил, щоб грати, вчитися і пізнавати світ. Батьки, що дбають про своє чадо, обов'язково куплять на його ліжко матрац з ортопедичним ефектом.

Незважаючи на те, що багато хто вважає ортопедичні аксесуари звичайним маркетинговим ходом, не варто нехтувати можливістю використовувати вироби, від яких у перспективі може бути цілком відчутна користь. Для організму, що росте, дуже важливо створити умови, що виключають ймовірність викривлення хребетного стовпа або поява порушень у розвитку опорно-рухового апарату.

Сьогодні не доведеться довго шукати торговий об'єкт, що реалізує товари даного сегмента, оскільки багато бізнес-структур мають свої представництва у віртуальній мережі, що дозволяє робити покупки, не виходячи з дому, попередньо порівнявши потенціал декількох сайтів. Щоб купити дитячий матрац 190х65 (ширина – 65 см, довжина – 190 см) в онлайн-магазині Expert Matras, достатньо зробити замовлення на сайті та забрати потім товар у найближчому відділенні кур'єрського автоперевізника.

Основні критерії вибору

Тіло людини, що лежить на ортопедичному матраці, приймає анатомічно правильне положення, тому що основа повторює всі його вигини та виключає напруженість м'язів. Перед покупкою потрібної моделі необхідно врахувати низку критеріїв, що вказують на експлуатаційні особливості конкретного виробу:

  • тип (пружинний, безпружинний);
  • висота;
  • ступінь жорсткості;
  • матеріал наповнювача (пінополіуретан, кокосова койра, латекс);
  • наявність чохла, що знімається;
  • тканина чохла.

Пружинні моделі бувають двох видів: з єдиним пружинним блоком, у якому всі елементи взаємопов'язані, та із системою незалежних пружин - кожна з них поміщена в індивідуальну оболонку.

На зручному аксесуарі дитина почувається комфортно, приймаючи будь-яку позу, оскільки конструкція матраца рівномірно розподіляє навантаження на хребет. Кращим наповнювачем для дитячих матраців є натуральні матеріали: кокосова койра, виготовлена ​​з тонких волокон оболонки кокоса, або латекс, що є природним каучуком, який виробляють із соку бразильської гевеї. Також бажано вибирати моделі з різною жорсткістю сторін, щоб мати можливість вибрати найкомфортніший варіант для сну. Не варто забувати і навантаження на спальне місце, що залежить від ваги користувача. Матеріал чохла повинен бути гіпоалергенним, забезпечувати повітрообмін та перешкоджати проникненню всередину матраца вологи.

Пропозиція електронного каталогу магазину Expert Matras

На сторінках електронного каталогу сайту expert-matras.ua (Україна, Дніпро) можна швидко та вигідно у фінансовому плані купити дитячий матрац розміром 65х190 см від найкращих вітчизняних брендів Велам. Eurosleep. Кожен представлений на продаж виріб відповідає міжнародним стандартам якості та забезпечений гарантією від виробника. Завдяки тому, що вся продукція виготовлена ​​в Україні існує можливість оформити замовлення на виготовлення матраца за індивідуальними параметрами.

показати весь текст ↓

Відповіді на часті питання - Матраци 65х190 см

✅ Яка ціна на матраци 65х190 см?
Які бувають ортопедичні матраци?
Де придбати матраци 65х190 см?