Матраци Матраци 70х160 см

3 товарів
Матрац Largo SUPER SLIM / СУПЕР СЛІМ Матрац Largo SUPER SLIM / СУПЕР СЛІМ
0 Матрац Largo SUPER SLIM / СУПЕР СЛІМ Відгуки: 0 шт
1 963грн
1 865грн

або замовити нестандартний розмір →

Матрас Largo SUPER SLIM / СУПЕР СЛИМ

Висота матраца: 9 см

Вид матраца: Безпружинний

Жорсткість першої сторони: Середня

Жорсткість другої сторони: Середня

Навантаження на спальне місце: до 100 кг

Матеріали: Пінополіуретан

Доставка у рулоні: Так

Гарантія: 18 місяців

Виробник: High Foam

Матрац Largo SUPER SLIM / СУПЕР СЛІМ

Термін дії акції до 31.12.2023 (23: 59)

Матрац Largo SLIM / СЛІМ Матрац Largo SLIM / СЛІМ
0 Матрац Largo SLIM / СЛІМ Відгуки: 0 шт
2 686грн
2 552грн

або замовити нестандартний розмір →

Матрас Largo SLIM / СЛИМ

Висота матраца: 15 см

Вид матраца: Безпружинний

Жорсткість першої сторони: Середня

Жорсткість другої сторони: Середня

Навантаження на спальне місце: до 100 кг

Матеріали: Пінополіуретан

Доставка у рулоні: Так

Гарантія: 18 місяців

Виробник: High Foam

Матрац Largo SLIM / СЛІМ

Термін дії акції до 31.12.2023 (23: 59)

Матрац EFES / ЕФЕС Матрац EFES / ЕФЕС Матрац EFES / ЕФЕС
0 Матрац EFES / ЕФЕС Відгуки: 0 шт
3 140грн

або замовити нестандартний розмір →

Матрас EFES / ЭФЕС

Висота матраца: 12 см

Вид матраца: Безпружинний

Жорсткість першої сторони: Помірно жорстка

Жорсткість другої сторони: Помірно жорстка

Навантаження на спальне місце: до 130 кг

Матеріали: Пінополіуретан

Доставка у рулоні: Так

Гарантія: 18 місяців

Виробник: High Foam

Реальні відгуки про expert-matras.ua

Відгуки про роботу магазину Всі відгуки →

Завантаження ...

Наші поради у Instagram →

Ортопедичні матраци 70х160 см

Ваше маля вже підросло і ви, як дбайливі батьки, хочете створити дитині повноцінне місце для сну? Це абсолютно правильне рішення. Купівля ліжка, де розміри спального місця становлять 70x160 см, буде вигідним рішенням, тим більше що дитячі матраци таких габаритів представлені на ринку у великому асортименті моделей.

Щоб дитина відчувала себе максимально комфортно, мала здоровий сон, найкращим варіантом стане матрац з ортопедичними властивостями. Такі моделі забезпечують правильне положення хребта під час сну, сприяють формуванню хорошої постави та надають також інший позитивний вплив.

Як правильно вибрати та купити ортопедичний матрац на дитяче ліжко 160×70×10 см?

Великий вибір моделей з одного боку, тішить, але з іншого, викликає чимало питань щодо кращого в тому чи іншому випадку варіанта. Основна відмінність моделей з ортопедичним ефектом полягає в наявності чи відсутності пружинного блоку. Для дитини найкращим рішенням буде купити дитячий матрац 160х70 см без пружин, оскільки такі моделі абсолютно безшумні, забезпечать дитині спокійний сон, який не буде потривожений скрипами та тертям. Безпружинні моделі досить зносостійкі, а внутрішнє заповнення їх конструкцій забезпечують комфортабельний відпочинок.

Найбільш поширеним наповнювачем є пінополіуретан. Це спінений матеріал, який майже на 90-95% складається з повітря. За характеристиками його можна порівняти з натуральним латексом, але вартість його дещо нижча, що в принципі здешевлює кінцевий виріб, роблячи його доступним для широкого загалу споживачів. Матрац 160x70 см з пінополіуретановим наповнювачем відрізняється гарною витривалістю, еластичністю та пружністю для комфортного сну. По можливості відновлюватися цей матеріал перевершує латекс, а структура пінополіуретану забезпечує відмінну повітропроникність і ортопедичний ефект, гарантуючи правильну підтримку хребта під час сну.

Також можна купити дитячий матрац 70 х 160 см з такими наповнювачами, як кокосова койра, повсть, ортопедична піна та ін. та довговічністю. Сьогодні на українському ринку широко представлені моделі вітчизняних та зарубіжних виробників. Варто зазначити, що вироби українського виробництва мають найбільший попит, оскільки вони за якісними характеристиками не поступаються європейським, але характеризуються більш доступними для українців цінами.

Купити в Україні недорого дитячий ортопедичний матрац 70х160 см

Інтернет-магазин EXPERT MATRAS (Україна) пропонує величезний вибір матраців відомих українських виробників, якість продукції яких відповідає європейським стандартам. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити дитячий ортопедичний матрац розміром 70х160 см в онлайн-режимі за доступною ціною, замовивши доставку в Київ, Одесу, Харків та будь-який інший населений пункт України.

Ми пропонуємо вигідні умови покупки: на відміну багатьох наших конкурентів, надаємо можливість придбати продукцію на умовах безпроцентної розстрочки. Також у нас ви можете купити вподобану модель зі знижки, замовити безкоштовну доставку. Крім цього, пропонується виготовлення матраца за індивідуальними розмірами за короткий термін.

показати весь текст ↓

Матраци 70х160 см – Часті питання