Як статус батька покращив сон Тері Адамса?

Коли народився наш син Ледж, мені було 35 років, і хоча я досі брав участь у змаганнях, мені здавалося, що найкращі роки залишилися позаду. Не те щоб я опустив руки, але минуло більше десяти років відтоді, як мої колеги визнали мене найкращим флетлендером року за версією Nora Cup у 2005 та 2008 роках. Мені здавалося, що я не можу виграти ще одну таку нагороду. Я не переставав змагатися, але перестав звертати увагу на деталі, які наводили мене на подіум.

Повертаючись до витоків піку продуктивності

За ці роки я перестав приділяти увагу іншим аспектам доброго самопочуття. Я припинив приділяти увагу сну; я перестав звертати увагу на своє харчування, їв усе, що хотів і не займався спортом. Найбільше, що я робив для тренування, щодня катався на велосипеді, а цього просто недостатньо, якщо ви хочете бути одним з кращих. Щиро кажучи, моє его трохи заважало мені. Я не думав, що мені потрібні такі речі.

Але лише через кілька місяців після народження Леджа я найняв тренера - Мартті Куоппа, легендарного спортсмена з флетленду з Фінляндії, який нещодавно пішов на пенсію. Він одразу дав мені зрозуміти, які зони зростання він бачить.

Він сказав, що мені потрібно звернути увагу на такі речі, як схуднення, правильне харчування і, звичайно, якісний сон, щоб енергії вистачало на весь день. Це зайняло деякий час, але тільки-но я почав збирати все це воєдино, досягнення цих цілей стало моїм головним пріоритетом. Я вирішив змінити ситуацію, привести своє тіло у форму, налагодити харчування, попрацювати над сном, і це стало майже тією ж нав'язливою ідеєю, що й у підлітковому віці, коли я лише починав кататися.

Я працював над своїм сном, коли ми з дружиною працювали над сном Леджа. Ми стежили за тим, щоб у нього був жорсткий графік сну, і щовечора лягали спати о 7:30 вечора. Мені просто було логічно перейти на його графік сну.

Більш ранній сон давав мені більше енергії вдень для їзди, але я помітив, як мої нові цілі у способі життя приносять користь і поза велосипедом. Це допомагало мені бути найкращим чоловіком, найкращим батьком, найкращим гонщиком і найкращим спортсменом. Чим більше у мене було енергії, тим більше я міг зв'язати її з моїм харчуванням та сном.

Я почав помічати вплив якісного сну, спостерігаючи за нашим сином

Ви часто чуєте, як батьки кажуть, що їхня дитина не виспалася, або їхні діти рано прокинулися після сну, тому вони не в кращому настрої, і після того, як у вас з'явилася власна дитина, ви розумієте це.

Коли я почала спостерігати за Леджем, після тих ночей, коли він не наслідував свій природний режим сну або коли нам доводилося не спати до 22:30, я помітила різницю в тому, яким він був наступного дня. Бачачи, як Ледж стає щасливішим наступного дня після якісного сну, я дійсно стала приділяти більше уваги собі.

І як тільки я почав віддавати пріоритет сну, я став приділяти підвищену увагу тому, як я почував себе наступного дня - як я вступав у розмову, наскільки послідовно я сідав на велосипед наступного ранку, і скільки енергії у мене було в другій чи третій. поїздки. Як змінювався мій настрій і рівень пильності... Якщо я не висипаюся за сім-вісім годин, то, по суті, роблю собі гірше».

Я спостерігав за тим, як мій син висипається, і як йому допомагає, і цей досвід просто передався мені, і я захотів звернути увагу на свій власний сон.

Є й додаткові методи, які мені довелося застосувати, щоби покращити свій сон. Я почав медитувати щоранку. Я не вживаю алкоголю перед змаганнями. Я скоротив час перегляду планшета та телефону після 6 або 7 години вечора. Я намагаюся тримати свій розум якомога порожнішим, щоб він менше плутався, коли я лягаю, і все, що мені потрібно робити, - це зосередитися на диханні.

Результати повернули мене на вершину мого спорту.

Я ніколи не думав про те, що знову виграю нагороду Nora Cup Flatlander of the Year, але 2020 року мені вручили цю нагороду втретє. Наприкінці третього року цього повернення все починає налагоджуватися. Я майже відчуваю, що моя кар'єра починається наново.