Як вибрати ідеальний комод?

Поради експертів про те, як вибрати ідеальний комод
Яка комод підійде саме вам?

Комод у стилі сканді у спальні

Комоди - важливе доповнення до будь-якої спальні. Як центральний предмет меблів, який допомагає визначити стиль інтер'єру, комоди можуть значно економити простір, що дуже важливо для невеликих кімнат. Однак часто вони залишаються на другому плані, коли на перший план виходять ліжко, тумбочки та декор стін. Саме тому ми склали наш посібник з купівлі комода, щоб максимально спростити пошук відповідного комода.

Види комодів

  • Комод у сучасній спальні
  • Вертикальний комод
  • Стандартні комоди, також відомі як вертикальні комоди, - це високі та вузькі шафи. Якщо ваша спальня невелика, вертикальна комод - ідеальний варіант для зберігання одягу, хоча зазвичай він займає менше місця, ніж ширший комод. Ви також можете використовувати комод у парі з вертикальним комодом для додаткового зберігання, що займає менше місця.


Комод Tallboy - це більш висока та тонка версія стандартного комоду, яка традиційно використовується для зберігання невеликих предметів одягу, наприклад нижньої білизни. Якщо ви часто виявляєте, що не можете помістити всі свої шкарпетки та спідню білизну в неорганізованому ящику комода, комод Tallboy допоможе вам розкласти ці речі по окремих ящиках. Комод також стане в нагоді для зберігання інших дрібних предметів, таких як ювелірні прикраси, засоби для догляду за шкірою, косметика та сезонні речі, наприклад купальні костюми.

Джентльменська скриня


Джентльменська скриня отримала свою назву завдяки високій секції шафи, в яку можна повісити піджаки, штани, краватки та багато іншого. У деяких шафах є штанги для розвішування одягу, а в інших – вбудовані полиці. Джентльменська скриня схожа на комбіновану комод, оскільки в ній зазвичай є і ящики, і дверцята шафи. Однак джентльменська скриня висока, а комбінована комод вузька.

Холостяцький скриня


Холостяцький скриня - це невелика, вузька скриня з трьома-чотирма ящиками, традиційно призначена для однієї людини з обмеженими потребами у зберіганні одягу. Цей предмет меблів вважається скринькою, а не комодом, оскільки вона вузька і має обмежений простір для зберігання. Холостяцькі скрині іноді досить малі, щоби служити ще й тумбочками.

Скриня для мультимедіа


Скриня для мультимедіа - це предмет меблів для зберігання, схожий на комод, але з відкритою верхньою полицею для кабельного телебачення. Скрині добре підходять як для спалень, так і для віталень як розважальний центр. Скриня зазвичай широка, як комод, але висока, щоб ви могли поставити телевізор на зручну висоту для перегляду. У ящиках та шафах можна зберігати одяг або використовувати ці місця для зберігання фільмів, пультів дистанційного керування, додаткових проводів та багато іншого.

Комбінований комод


Комбінована комод зазвичай виглядає як звичайна скриня з однією або двома шафами, прибудованими збоку або в центрі. У комбінованому комоді легко впорядкувати одяг у різних за розміром ящиках та полицях. Такі комоди включають як ящики комода, так і дверцята шафи, які відкриваються, відкриваючи полиці або місце для розвішування одягу. Якщо ви зберігаєте в комоді не лише одяг, то комбінована модель - ідеальний варіант.

Комоди: Що потрібно врахувати

Простір:


Комоди зазвичай найкраще виглядають біля стіни, хоча в великих кімнатах вони можуть бути корисні для поділу простору. Виміряйте довжину стіни або стін, у яких ви збираєтеся поставити комод, щоб визначити, який найбільший розмір ви зможете розмістити. Пам'ятайте, що "міряти" потрібно не лише стіну. Подумайте, як сильно він може виступати в кімнату, не заважаючи проходам і не створюючи відчуття, що він відгороджує дуже багато місця.

зберігання:


Як тільки ви дізнаєтеся, з яким простором ви працюєте, визначте скільки місця для зберігання вам потрібно. Чи зберігатимете ви лише кілька предметів гардеробу чи в комоді зберігатиметься все - від постільної білизни до прикрас?

Висота:


Висота комодів може бути різною, особливо модульних, які дозволяють складати кілька предметів у стопку, тому ви можете вибрати будь-яку висоту. При виборі висоти комода слід враховувати дві речі: зручність та легкість доступу. Ви хочете мати можливість дотягнутися до всього, що знаходиться в комоді, коли ви прибираєте і дістаєте речі.

Матеріали:


Від дерева до металу, пластику, ламінату та всього іншого – вибір матеріалів для комодів дуже широкий. Це чудова новина, якщо у вас є дизайн решти кімнати, який ви хочете поєднати.

На відміну від ванних кімнат, кухонь або передпокоюУ спальнях зазвичай немає особливих умов навколишнього середовища або особливо високої прохідності, тому при виборі комодів ви можете дати волю своєму стилю. 

Коментарі

Поки що немає жодного відгуку. Залишіть відгук першим
Лише авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід