Як уникнути укусів комарів під час сну

Тепла погода – це можливість вийти на вулицю, щоб поспати на природі, або просто відкрити вікна, щоб впустити бриз.

Але комарі та інші комахи можуть діставати вас ночами, особливо влітку. Безперервне свербіння від укусу комахи або безперервне дзижчання біля обличчя можуть не дати вам заснути, де б ви не лежали.

"Як постійний турист, - каже Ліам Девіс, - я зрозумів, що перебування на природі має свої недоліки. Але не дозволяйте набридливим комахам зіпсувати вашу поїздку".

Ознайомтеся з деякими рішеннями, які допоможуть вам відвадити комах, щоб ви могли спати більш спокійно та комфортно.

Поради щодо запобігання укусам комах

Насолоджуєтеся ви міцним сном на природі або просто намагаєтеся задрімати у своєму ліжку, постійні укуси комарів можуть задати тон усієї ночі. Якщо ви спите просто неба, захист від комарів часто зводиться до того, як і де ви розбиваєте табір. "Вибирайте місце для кемпінгу з гарним вітром, - каже Девіс, - оскільки це природно допоможе вам здути комах".

Девіс також рекомендує уникати вологих та тінистих місць або місць, розташованих поруч із високою травою. "Москіти ніколи не йдуть далеко від стоячої води, яка є місцем їхнього розмноження", - додає він. Найкраще вибирати відкриті сонячні місця для кемпінгу. Як тільки ви влаштуєтеся, тримайте намет застебнутим. Не варто недооцінювати, як швидко один чи десять комарів можуть пробратися до намету.

"Ввечері, коли комари найактивніше, - каже Пол Джонсон, - безпечне розведення багаття може стати величезним стримуючим фактором для комарів, якщо тільки ваші легені можуть витримати дим". Переконайтеся, що ви знаходитесь на території, де дозволено розводити багаття, і дотримуйтесь правил пожежної безпеки, наприклад, гасіть полум'я.

Вдома ви можете запобігти появі комарів там, де вони не потрібні, тримаючи двері та вікна зачиненими. Ще один простий спосіб позбавити свій будинок комах - стежити за тим, щоб ваші сітки були в хорошому стані, без дірок і розривів.

Найкращі способи боротьби з комахами

"Москітна сітка - хороша ідея, якщо ви думаєте, що спатимете в густонаселеному комарами районі або вирушите в похід у пік комариного сезону", - додає Джонсон. "Вони безпечні у використанні та неймовірно ефективні проти комарів, поки ви спите". Ви можете купити сітку від комах для намету або гамака, якщо ви відпочиваєте саме так.

Але ви також можете прикріпити москітну сітку до свого ліжка вдома, якщо ви живете в регіоні, де особливо багато комарів, або взяти її в подорож. Не забудьте заправити кінці під матрац. Центри контролю та профілактики захворювань рекомендують вибирати сітку з 156 отворами, щоб не допустити проникнення комах під час сну.

У денний час тактика профілактики зводиться до уникнення укусів. "Коли ви перебуваєте на природі, ви перебуваєте у стихії комарів", - говорить Джонсон. "Щоб уберегти себе від укусів або, що ще гірше, від хвороби, що переноситься комарами, будьте щедрі коштом від комарів".

Відповідно до рекомендацій Джонсон рекомендує перед виходом на природу обприскати одяг перметрином. Перметрин залишиться на одязі після декількох прань і допоможе запобігти укусам комарів і кліщів, які можуть переносити хвороби, а також викликати свербіж, що заважає спати. Однак перметрин не слід розпорошувати на шкіру.

Для шкіри Джонсон рекомендує використовувати засіб, зареєстрований Агентством з охорони навколишнього середовища, що містить активний інгредієнт, такий як олія лимонного евкаліпту. При використанні всіх засобів захисту від комах важливо пам'ятати, що їх не можна використовувати для маленьких дітей. Завжди читайте інструкцію або проконсультуйтеся з медичним працівником, перш ніж використовувати засоби від комах на дітях або поруч із ними.

Якщо ви просто проводите короткий час на відкритому повітрі біля свого будинку, і комахи не надто небезпечні, вам краще надіти довгі рукави, штани та шкарпетки. "Одна з речей, яку мало хто враховує, коли йдеться про те, як уникнути комарів - це колір одягу", - додає Марк Еванс, гід по літніх таборах на природі. "Світлі кольори, як правило, приваблюють менше комарів". Чим ближче одяг до шкіри, тим більше шансів у кровососів вкусити, тому вибирайте щільніші та вільні матеріали.

Клопи можуть бути дратівливим фактором під час проведення часу на відкритому повітрі. Вони також можуть не дати вам задрімати, якщо їхня повзуча сутність вас турбує. Одна річ, яка може допомогти, це пам'ятати, що комахи є необхідною частиною екосистеми, якою ви насолоджуєтеся.

Якщо у вас укуси, які ви хочете обробити перед сном, скористайтеся лосьйоном, льодом, алое віра або... Проста паста з харчової соди та води допоможе полегшити свербіння.

Які жучки найбільше докучають під час сну

Хоча комарі можуть бути найпостійнішим шкідником, це не єдині комахи, які можуть зіпсувати гарний сон. Ось комахи, яких слід побоюватися, і кілька порад, як уникнути їхньої появи протягом ночі.

Комарі

Комари не тільки кусаються, викликаючи свербіння та червоні рубці, але й постійно дзижчать навколо вух ночами. Щоб звести їх кількість до мінімуму, спіть далеко від водойм або застійної води. Не рекомендується користуватися під час сну спреями на основі ДЕТА, Але ефірні олії, такі як лаванда, герань і цитронелла, мають відлякуючі властивості.

плоскогубці

Кліщі живуть у тінистих, вологих місцях, таких як трав'янисті чи лісові масиви. Хоча існує безліч різних видів кліщів, лише деякі види можуть вкусити і передати захворювання людині. Щодо кліщів дотримуйтесь тієї ж тактики, що й щодо комарів, і регулярно перевіряйте себе на наявність кліщів під час та після перебування на природі. Щоб не підчепити цих попутників, перевіряйте себе та всіх ваших тварин, які виходять на вулицю.

клопи

Ховаються у вологих трав'янистих місцях і викликають жахливий свербіж через кілька годин після укусу. Деякі лосьйони з бензокаїном відлякують клопів та полегшують свербіння.

мухи

Ці великі комахи відчувають запах вуглекислого газу, що міститься у вашому диханні та поту. Уникайте їх появи, тримаючи сітки на відкритих вікнах спальні та заклеюючи в них дірки. Спрей допоможе вам уникнути цих комах та їх укусів.

Кусачі мошки

Якщо ви живете в районі, схильному до цієї кусачої комахи, вам можуть знадобитися сітки з дрібними осередками і протимоскітні сітки. Щоб повністю уникнути появи мошок, намагайтеся не виходити на вулицю в сутінках і на світанку.