Як повісити рослини у спальні?

Бракує місця для розміщення рослин? А можливо, ви закохалися у просту у догляді рослину, яка виглядає краще, коли її листя може опускатися зі стелі. Підвісні рослини – це яскравий спосіб створити розслаблюючу атмосферу оази та додати естетики.

Рослини дуже підвищують настрій, особливо коли йдеться про боротьбу зі стресом та сприяння спокою. Доведено, що садівницька терапія – практика занять із рослинами під керівництвом терапевта – підвищує психічний добробут. Рослини радують око, коли ви прокидаєтеся, особливо якщо вони відображають ваш особистий смак і стиль дизайну.

Ось основні принципи розміщення зелені у спальні. Не дозволяйте невпевненості заважати вам привнести свіжу нотку до вашої кімнати.

Що потрібно знати про рослини та їх горщики в спальні

Перш ніж розпочати підвішування, переконайтеся, що ваші рослини знаходяться в нових горщиках. Ви можете пересадити рослину прямо в горщик або залишити його в горщику для вирощування і дозволити йому прижитися в ньому. Якщо ви маєте високі стелі, то горщики для вирощування можуть бути складнішими у догляді, тому подумайте про свою обстановку в кімнаті, перш ніж вибрати горщик. Якщо ви тільки починаєте поєднувати практичне з гарним, ми рекомендуємо вам зупинитися на горщиках, догляд за якими простий і мінімальний.

Горщики з гарною системою фільтрації води (наприклад, з отвором на дні) допоможуть уникнути перенасичення та появи цвілі, хоча ви можете додати на дно закритого горщика легкий шар гравію та деревного вугілля, щоб допомогти поглинути зайву воду. Я використовую самополивні горщики, в яких є прикріплене блюдо, що збирає надлишки води. Це полегшує догляд за рослинами і не створює безладу, що дуже важливо в спальні, особливо якщо рослини знаходяться поряд з ліжком, шибками або над килимом.

І перш за все, уникайте важких горщиків, що б'ються. Їх важче підвішувати, а також вони створюють потенційну загрозу безпеці через вагу.

Визначте, як низько ви хочете підвісити рослини і підберіть вішалки такої довжини. Якщо вони виявляться занадто короткими і вам захочеться, щоб вони були довшими, ви можете подовжити їх на кілька сантиметрів за допомогою з'єднувальних гачків.

Матеріали, які вам знадобляться:
1. Вішалка для рослин.
2. Горщик для рослин із стравою.
3. Ґрунт для рослин.
4. Стельовий гак.
5. Анкер.
6. Дриль або молоток та викрутка.
7. Сходи.

Крок 1: Позначте місце
Щоб повісити рослини, вирішіть, де ви бажаєте їх розмістити, і зробіть олівцем позначку на стелі. Перш ніж прийняти рішення, зверніть увагу на те, як світло проникає у вашу кімнату і як воно переміщається та змінюється протягом дня. Зазвичай ідеальним варіантом є розташування поруч із вікном, але не всім рослинам потрібне яскраве світло.

Порада: Якщо ви не впевнені у освітленості, повісьте спочатку одну рослину та спостерігайте за нею протягом тижня. Коричневі плями на листі – ознака опіку, тому якщо ви побачите їх, негайно переставте рослину. Збережіть отвір та повісьте туди штучну рослину!

Крок 2: Зробіть отвір анкера
Використовуйте драбину, щоб дістати до стелі, і вбийте анкер у зроблену олівцем позначку. Для великих і важких рослин вам знадобиться анкер, щоб вони були закріплені. Забиваючи отвір, не забудьте надіти захист для очей, тому що вниз можуть впасти уламки та пил.

Ви також можете використовувати дриль, щоб зробити отвір.

Крок 3: Вкрутіть гачок
Потім вкрутіть гачок у якір.

Крок 4: Підвісьте плантатор (обережно!)
Це чудовий час, щоб попросити допомоги партнера та стабілізувати ваші сходи або зробити підвіс. Якщо ви використовуєте вішалку, помістіть рослину в неї, коли вона ще стоїть на землі, щоб ви могли акуратно утримувати вагу рослини, надягаючи її на гачок. В іншому випадку підніміть горщик за мотузку і надягніть його на гачок. У міру підвішування підтримуйте дно горщика, щоб вага спиралася на гачок.

Повторюйте крок за кроком, доки не підвісите всі рослини.

І вуаля! Тепер у вас є не потребує особливого догляду, але дуже ефектний сад із рослин, який привнесе до вашої спальні розслаблюючий та розкішний вигляд та атмосферу.

Чи не впевнені у догляді за рослинами? Спробуйте штучні рослини
Якщо ви турбуєтеся про здоров'я рослин, штучні рослини можуть позбавити вас цієї проблеми. На щастя, дизайн та зовнішній вигляд штучних рослин пройшов довгий шлях, і ви можете знайти рослини відмінної якості у більшості магазинів.

Декілька способів використання штучних рослин

1. Додайте пальму великого розміру у вазу, щоб доторкнутися рослині без зайвих зусиль.
2. Поставте готову штучну рослину в новий або вінтажний ротанговий підвісний плантатор, щоб надати їй більш яскравого вигляду.
3. Є також спосіб сушіння рослин, який дозволяє зберегти дійсність без особливих зусиль.
4. Поставте в посудину пучок кролячих хвостів або пампасних трав, щоб отримати найкращу комбінацію.
Будь то справжні, засушені чи штучні рослини та зелень – чудове дизайнерське доповнення до декору вашої спальні. Вони надають гарного вигляду та сприяють розслабленню та спокою в будь-якому приміщенні. Як ви вважаєте, який спосіб ви спробуєте застосувати у своїй спальні?