Як заправляти ліжко та чому це потрібно робити?

У цьому світі є багато людей, які скажуть вам, що ви повинні заправляти ліжко щоранку. У цих людей будуть різні причини так говорити і різні підходи до переконання - від диктаторського, що присоромлює до м'якшого, "кумбайського". Я – один із таких людей: Я вірю в заправку ліжка, і мені хотілося б, щоб ви теж вірили.

Є вагомі причини, щоб застеляти ліжко! Але також, і це не менш важливо, якщо жодна з цих причин не говорить вам про необхідність заправляти ліжко, йдіть вперед і залиште своє ліжко незаправленим. Заправка ліжка – це не оцінне судження. (Мій підхід до заправки ліжка більше схиляється у бік каптанів та лавандової олії, ніж до бажання змінити світ у військовому стилі, як Вільям Крейвен).

Переваги вибору застилання ліжка незаперечні

1. Заправлене ліжко створює враження акуратної, доглянутої спальні.
2. Приходячи додому в прибрану спальню, ви почуватиметеся добре. За словами новонавернених постільних майстрів, прихід додому до гарного ліжка викликає почуття гордості, контролю, спокою, здібності та дорослості. Звучить непогано!
3. Якщо ви працюєте вдома, як багато хто з нас у наші дні, то застилання ліжка вранці - це сигнал про те, що особистий час закінчився і розпочався робочий день.
4. Якщо ви застилаєте ліжко щодня, процес застилання стає легшим та рутиннішим.
5. Якщо у вас є домашні тварини, застилання ліжка допоможе захистити постільну білизну від шерсті, лупи, слини тощо. домашніх тварин.
6. Експерти рекомендують людям, які мають проблеми зі сном, створити нічні ритуали, щоб дати мозку сигнал про те, що час лягати спати; одним із таких ритуалів є вечірня заправка ліжка.
7. Лягати в добре заправлене ліжко дуже приємно. Просто приємно! Якщо ви ставитеся до застилання ліжка як до жахливого заняття, переосмисліть цю роботу як подарунок, який ви робите своєму майбутньому "я", це допоможе вам відчути, що це не така вже важка робота.

Ну от тепер ви переконалися! Чи, може, не переконані, але цікавитеся? "Чи вже хороший цей процес заправки ліжка? Не може бути, вірно?" Що ж! Настав час з'ясувати це самому.

Ось секрет заправки ліжка, який багато експертів з прибирання не розкажуть вам, тому що вони не такі веселі, як я: Існує стільки ж способів заправити ліжко, скільки способів одягти шовковий шарф. Правда! Головне, щоб ліжко було заправлене, а розповідати вам, як саме воно має бути заправлене, здається трохи нав'язливим. Це ваше ліжко! Забирайте її так, як вам подобається!

І навпаки, ви ніколи не повинні турбуватися про те, як хтось інший заправляє свою постіль. Не ваше ліжко, не ваша праця. Якщо Майк з бухгалтерії хоче щоранку розкладати подушки біля підніжжя свого ліжка, будь ласка, дозвольте йому це робити, не висловлюючи своєї думки про його стиль життя. У бідолашного Майка і без вас вистачає проблем.

Найпростіший спосіб застелити ліжко

Заправка вже готового ліжка – це 5-етапний процес, який займе у вас всього хвилину чи дві. Ось як це робиться:

1. Приберіть подушки з ліжка і відкиньте покривало і верхнє простирадло (якщо воно використовується) до ліжка;
2. Натягніть нижнє простирадло і заправте його;
3. Натягніть верхнє простирадло, якщо воно використовується, до верху ліжка, розгладьте його;
4. Натягніть покривала на верхнє простирадло, розгладьте їх, а потім підверніть край верхнього простирадла поверх подолу покривал;
5. Розкладіть подушки у верхній частині ліжка.

Що стосується подушок, то тут у вас є вибір - насправді у вас багато варіантів, але є один великий вибір, який необхідно вирішити: - Застилати ліжко з прикритими подушками. натягувати покривала на подушки, чи застилати ліжко із відкритими подушками, тобто. укладати подушки поверх відкинутих покривал.

Обидва способи розташування подушок на застеленому ліжку цілком прийнятні. Вибір в основному залежить від смаку, але кожен спосіб має свої переваги, які варто враховувати: Покриття подушок захищає їх від забруднень навколишнього середовища, таких як пил і пилок, і, що особливо важливо, від вовни домашніх тварин. Якщо у вас є домашній вихованець, який сидить на ліжку, накриття подушок допоможе вберегти пухнасту попу від місця, де ви лежите вночі. Якщо вам спекотно спати, залиште подушки відкритими – це допоможе їм висохнути та провітритися протягом дня.