5 причин купити наматрацник для матраца

Облаштовуючи комфортне спальне місце, потрібно вибрати зручне ліжко, якісний ортопедичний матрац, а також практичний наматрацник. Він може бути натяжним або на петлях, з водовідштовхувального матеріалу або бязевим, тонким захисним або коригуючим з об'ємним наповнювачем. Навіщо потрібний такий аксесуар? І як може допомогти організації здорового сну? Є щонайменше п'ять причин купити наматрацник, і нижче ми про них докладно розповімо.

Важливо! Існує три види наматрацників: класичні захисні (одношарові з натуральної тканини), вологонепроникні з мембранним покриттям, що коректують - топери з функціональним наповнювачем та практичним чохлом.

1. Продовжуємо життя матраца

Головна функція наматрацника - захист матраца від забруднень, пилу, механічних пошкоджень (зачіпок, затягувань, порізів). Він приймає він усі «удари долі», залишаючи матрац чистим і продовжуючи термін його служби. Для цих цілей оптимальний аксесуар у форматі захисного чохла. А на дитячих ліжках краще використовувати вологовідштовхувальні наматрацники, які гарантовано запобігають потраплянню внутрішньо рідини і збережуть сухість наповнювача.

2. Забезпечуємо гігієну спального місця

Спокійно і міцно спати можна лише на чистому матраці, але утримувати його в ідеальному стані проблематично. А ось зняти та випрати наматрацник з фіксаторами по кутах або натяжну модель дуже легко. І робити це можна регулярно, забезпечуючи ідеальні умови для сну.

3. Об'єднуємо два матраци

Якщо на двоспальному ліжку використовуються два односпальні матраци, натяжний наматрацник допоможе об'єднати їх в один блок, і зробити місце для сну зручнішим.

4. Робимо ліжко безпечним

Поліпшити гіпоалергенні властивості спального місця під силу моделям з бамбукового волокна, яке має виражену бактерицидну дію. На бамбукових наматрацниках та моделях з антибактеріальним просоченням гинуть до 70% хвороботворних бактерій, що особливо важливо для алергіків та астматиків.

5. Підвищуємо якість сну

Ще одне завдання, яке допоможе вирішити наматрацник, – підвищення якості сну. За допомогою цього аксесуара можна:

  • скоригувати сезонні властивості матраца - щоб у літню спеку спати було комфортніше, вибирайте бавовняний наматрацник на петлях, а виріб із вовни зігріє в зимовий період;
  • додати ліжка м'якості - для цього актуальні вироби з розумної піни з ефектом пам'яті, які запам'ятовують позу користувача, а після навантаження швидко відновлюють початковий обсяг;
  • вирівняти рельєф поверхні та згладити нерівності – у цьому напрямку найкраще «працює» кокосова койра;
  • покращити ортопедичні показники – тут допоможе модель з натурального латексу, здатна забезпечити анатомічно правильне положення тіла та оптимальну підтримку хребта.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені наматрацники натяжні, а також моделі з петлями та кутовими фіксаторами. Для правильного вибору аксесуара, потрібно визначитися, які завдання він повинен вирішувати, і порівняти кілька відповідних технічних характеристик виробів. А, щоб отримати професійну консультацію щодо асортименту товарів для сну, Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Каталог Матраци - Ліжка - Подушки