Чотири обов'язкові умови для ідеального ліжка

Ознайомтеся з цими елементами, які допоможуть зробити ваше ліжко найкращим місцем для гарного сну.

Виберіть основу

Якщо ви не бажаєте, щоб ваш матрац лежав на підлозі, вам знадобиться ліжко для нього. Незалежно від вашого сну чи оформлення спальні, ліжко – це найважливіша відправна точка у створенні ідеального куточка для сну.
Варіанти можуть бути різними - від простих до хитромудрих. Ви можете вибрати просту раму ліжка або класичну пружину. А можливо, ви захочете придбати регульоване ліжко або елегантну раму ліжка-платформи. Подумайте про вартість, матеріал, колір і висоту.

Захистіть свій матрац

Після того як ви вибрали матрац своєї мрії (в буквальному значенні), настав час захистити його. Хоча деякі можуть забути про цю базову потребу при застиланні ліжка, наматрацник просто необхідний.
Наматрацники захищають матрац від алергенів, пилових кліщів, плям та розливів, продовжуючи термін служби матраца та забезпечуючи здоровий сон ніч за ніч. Наматрацники можуть облягати матрац як приталене простирадло або повністю закривати його.

Купуйте простирадла

При створенні привабливого ліжка постільна білизна – це зірка шоу. Вибирайте постільну білизну, яка підходить не тільки для вашого матраца, але і для вашого сну. При виборі постелі може виникнути спокуса звернути увагу тільки на колір і кількість ниток, але перш ніж почати пошук, важливо визначити, що саме вам потрібно від постільної білизни.
Вам спекотно спати? Прохолодний сон? Вам подобаються хрусткі або шовковисті простирадла? Ваші діти іноді займають ваше ліжко? Любителі спокійного сну можуть звернути увагу на фланелеві простирадла, а сім'я з дітьми – на трикотажні простирадла, на яких можна затишно влаштуватися.

Виберіть подушки

Подушки можуть стати ключем до комфорту для гарного сну. Типів подушок безліч: від охолодних до піни з ефектом пам'яті, від пухових до латексних.
Подушки бувають різного ступеня жорсткості, від м'яких до твердих. Одні найкраще підходять для сплячих на боці, інші – для сплячих на спині чи животі. За такої кількості варіантів важливо визначити, який тип подушок підходить саме вам.

Дизайн вашого ліжка - це цікавий спосіб висловити свій індивідуальний смак і одночасно створити гавань комфорту, в який можна поринути вночі. Скористайтеся багатьма варіантами, доступними для кожної частини ліжка, щоб отримати правильну картину в цілому.