7 причин купити ортопедичний матрац замість звичайного

Приймаючи рішення замінити звичайний ортопедичний матрац, люди хочуть підвищити якість сну, який є запорукою здоров'я, фізичний комфорт, зручність. Фахівці ж називають сім вагомих причин для покупки. У чому переваги ортопедичних виробів? І які моделі найактуальніші?

1. Правильне становище тіла

Сучасні ортопедичні матраци здатні забезпечити анатомічно правильне положення тіла під час сну всім користувачам, включаючи новонароджених дітей. В результаті:

  • хребет не викривлятиметься;
  • суглоби максимально розвантажаться;
  • м'язи повністю розслабляться.

У підлітків сон на якісному матраці допомагає формуванню кісткової структури та здорового м'язового каркасу, а людям із хворою спиною дозволяє значно полегшити стан.

2. Індивідуальне налаштування спального місця

Ортопедична продукція підбирається з урахуванням фізичних параметрів, віку, ваги, стану користувача, що дозволяє виконати індивідуальне настроювання спального місця. З цим чудово справляються матраци на незалежних пружинах, що забезпечують підтримку кожної частини тіла у необхідному обсязі. А найбільшою популярністю користуються багатозонні моделі із пружинами різної жорсткості.

3. Максимальний комфорт у будь-якому віці

З віком вимоги до якості спального місця змінюються. Підліткам потрібно ліжко жорсткіше, а людям похилого віку - пом'якше. Змінюючи матрац, слід вибирати моделі в залежності від стану здоров'я, віку, фізичних потреб.

4. Турбота про здоров'я

Особливу увагу вибору матраца варто приділяти людям із хронічними хворобами. На першому місці захворювання опорно-рухового апарату: остеохондроз та сколіоз. Полегшити стан страждаючим остеохондрозом допоможуть:

Вони здатні забезпечити тілу необхідну підтримку, знявши навантаження із суглобів. А при порушеннях постави підійдуть моделі жорсткої/середньої жорсткості.

5. Компенсація масогабаритних параметрів

Чим більший користувач, тим вище, щільніше, жорсткіше має бути спальне місце, а збільшення ваги - серйозна причина купити хороший ортопедичний матрац. Повним людям (≤ 110 кг) підбір краще здійснювати з урахуванням індексу маси, звертаючи особливу увагу на жорсткі моделі заввишки щонайменше 15 сантиметрів із посиленими пружинами, що витримують вагу 200 кілограмів. А худим спеціалісти радять не вибирати посилені вироби.

6. Скажи алергії "ні"!

Ортопедичний матрац - необхідна покупка і для алергіків. Вони виробляються з екологічних натуральних/штучних матеріалів, що не провокують подразнення дихальних шляхів та шкіри. Наповнювачі, що використовуються у виробництві, біологічно інертні: у них не розвивається патогенна флора, грибок, цвіль, що сприяє створенню здорового мікроклімату. А спеціальні вставки в чохлах забезпечують необхідну вентиляцію, підвищують повітропроникність виробів, покращують гігроскопічність.

7. Планова заміна

У процесі щоденного використання матрац втрачає експлуатаційні властивості – відбувається природне фізичне зношування. Його «симптоми»:

  • продавлений наповнювач;
  • виступаючі пружини;
  • ефект гамака;
  • почуття м'язової скутості вранці.

Помітили будь-яку із зазначених ознак? Матрац треба міняти! Характеристики нового виробу повинні відповідати фізичним параметрам та запитам користувача.

Ортопедичні матраци дорожчі за звичайні, але за комфорт і здоровий сон, варто платити. А, враховуючи збільшений термін служби та користь виробів для здоров'я, покупка обійдеться не так вже й дорого.

Каталог Матраци - Ліжка - Подушки