Як правильно чистити матрац у домашніх умовах

6 кроків до свіжого чистого матраца.

Чи знаєте ви, що майже третину свого життя ви проводите на матраці? Утримувати його у чистоті дуже важливо як хорошого сну, так довговічності матраца. Дізнайтеся, як вивести плями з матраца та інші хитрощі чищення за допомогою цих шести швидких кроків.


Як почистити матрац

Крок 1: Очистіть кришки

Насамперед зніміть з матраца всі простирадла, чохли та подушечки. Дотримуйтесь спеціальних інструкцій з очищення, якщо вони надані виробником, або завантажте простирадла в пральну машину. Використовуйте перевірений засіб для прання та встановіть температуру води на гарячу, щоб знищити бактерії, які можуть залишитися на простирадлах.

Крок 2: Вакуум

Пропилісосьте матрац за допомогою насадки-щітки. Обов'язково пройдіть між швами.

Крок 3: Видалення плям

Знання про те, як вивести плями з матраца, стануть вам у нагоді протягом усього терміну служби матраца. Використовуйте ензимний очищувач замість інших альтернативних засобів, щоб краще розщепити протеїни у плямах. Нанесіть на чисту тканину ензимний очищувач і промокніть їм пляму. Залишіть засіб приблизно на 15 хвилин, поки ензими приступлять до роботи. Потім знову промокніть пляму тією ж тканиною, щоб ще більше видалити пляму. Витріть надлишки засобу і промокніть пляму холодною вологою тканиною.

Крок 4: Дезодорація

Дезодорування матраца дуже важливе, якщо враховувати, як довго він прослужить. Насипте харчову соду рівним шаром на один бік матраца, доки вона не буде повністю покрита. Залишіть його щонайменше на 10 хвилин і максимум на 24 години. Чим довше сода лежатиме, тим сильніше вона проникне у волокна, усуваючи запах і вбираючи вологу. Після того, як вона застигне, зберіть порошок пилососом. Можливо, вам доведеться повторити цей крок кілька разів, щоб переконатися, що вся харчова сода прибрана пилососом.

Крок 5: Дайте висохнути

Дайте матрацу висохнути на повітрі, щоб переконатися, що в ньому повністю відсутня волога, перш ніж повертати простирадла. Найкраще дати йому висохнути біля відкритого вікна, що пропускає сонячне світло. Сонячне проміння боротиметься з бактеріями, пліснявою та запахами, що є на матраці, і швидше його висушать.

Крок 6: Захистіть матрац

Ми рекомендуємо купити наматрацник, щоб зберегти матрац у чистоті, очистити його від пилових кліщів та алергенів та захистити від поглинання вологи.

Купити наматрацник

Як довго слугує матрац?

Правильне та регулярне чищення матраців може збільшити термін їхньої служби, але рано чи пізно виникає необхідність у новому матраці. Ми рекомендуємо купувати новий матрац кожні сім років. Однак новий матрац може знадобитися і в тому випадку, якщо у вас посилилися симптоми алергії, якщо ви помітили фізичне зношування у вигляді розривів або провисання, а також якщо ви відчуваєте біль у шиї або спині.

Каталог Матраци - Ліжка - Подушки

Коментарі

Поки що немає жодного відгуку. Залишіть відгук першим
Лише авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід